#Bezpieczny partner – AGRO SZNAJDER

Jesteśmy firmą, która świadomie reaguje w sytuacjach, w których się znajduje. W związku z wirusem COVID-19 i zagrożeniem jego rozprzestrzeniania się, wewnątrz naszej organizacji wdrożone zostały procedury, mające na celu zminimalizowanie ryzyka zachorowania. Rygorystycznie stosujemy się do wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia a  także Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wszystko po to, aby zapewnić jak najlepszą ochronę zdrowia i życia naszych pracowników, a tym samym bezpieczeństwo naszych klientów.

Ważne jest dla nas również zapewnienie ciągłości oferowanych przez nas usług tj. serwisu, doradztwa czy sprzedaży. Liczymy się z tym, jak ważna jest dostępność części i dyspozycyjność serwisu przy pracy z maszyną.

Rozwiązaniem problemu związanego z kontaktem z osobami trzecimi podczas pandemii okazał się kontakt telefoniczny/internetowy oraz sprzedaż wysyłkowa. Chętnie doradzamy oraz przyjmujemy zamówienia na części zamienne drogą mailową oraz telefoniczną. Nasi przedstawiciele handlowi są nieustannie dostępni przy telefonach/mailach, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Pomimo panowania wirusa COVID-19, stawiamy na wysoki poziom pracy, aby przebiegała ona sprawnie i solidnie spełniając wszelkie oczekiwania naszych klientów, nie zapominając przy tym o środkach ostrożności. Pozwala nam to wywiązywać się w pełni z podejmowanych zadań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *