SERWIS I CZĘŚCI

Serwis

Prócz sprzedaży maszyn rolniczych oferujemy ich profesjonalny serwis. Serwisujemy maszyny gwarancyjne i pogwarancyjne. Pracę wykonujemy na miejscu w oddziałach, w starannie  przygotowanych do tego halach serwisowych z fachowymi narzędziami i urządzeniami do diagnostyki oraz serwisu.

Naprawy wykonujemy również w terenie. Posiadamy flotę samochodów serwisowych wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu nasi technicy serwisowi gwarantują najwyższą jakość usług w każdych warunkach.

Nasz zespół, poza wieloletnim doświadczeniem w branży rolniczej nieustannie uczestniczy w szkoleniach z zakresu budowy i specyfiki maszyn, technik serwisu maszyn oraz z dziedziny części zamiennych.
W sprawach serwisu zapraszamy do kontaktu telefonicznego z odpowiednim oddziałem Agro Sznajder.

Części

Oczekując najwyższego poziomu wydajności maszyny, niezbędne poza jej serwisem są do tego części zamienne.

Nasi eksperci ds. sprzedaży części zamiennych służą kompetentnym doradztwem przy ich doborze, a następnie zakupie.

W każdym z naszych oddziałów znajdą Państwo bogatą ofertę produktów dostępnych od ręki. Używając oryginalnych części zamiennych posiadamy pewność ich jakości oraz dopasowania.

Zachęcamy również do korzystania z katalogów udostępnianych przez CLAAS oraz HORSCH w wersji internetowej.

W kwestii dostępności lub doboru części i realizacji zamówień zachęcamy do kontaktu telefonicznego z odpowiednim oddziałem Agro Sznajder.

Polecamy również zajrzeć na stronę wielobranżowego sklepu internetowego Szop Market, który oferuje szeroki wachlarz asortymentu do gospodarstwa, warsztatu, domu i ogrodu.

Poza oferowanym serwisem maszyn rolniczych oraz sprzedażą części zamiennych, w każdym z naszych punktów posiadamy centrum akumulatorowe.

Znajdziecie u nas akumulatory ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. do wszystkich typów pojazdów.

Nasz zespół chętnie służy pomocą przy doborze oraz montażu.