Przedsmak CLAAS 2023 – trwa. Nie przegap okazji, a im szybciej, tym korzystniej!

Rabat aż do 7% wartości netto maszyny.1

Rabat z tytułu wczesnej płatności – im wcześniej nastąpi płatność, tym wyższa jego wartość. 7% przy płatności we wrześniu, 6% w październiku, 5% w listopadzie i 4% w grudniu. Rabat przyznaje się również przy skorzystaniu z finansowania fabrycznego CLAAS – wpłata z tego tytułu traktowana jest na równi z płatnością w gotówce.

Prawdziwe 0%.2

CLAAS oferuje możliwość sfinansowania zakupu nowych kombajnów na warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Pożyczka prawdziwe 0% to propozycja, które pomoże wyposażyć gospodarstwo w najlepszej jakości sprzęt.

Rabat 50% na pakiety wyposażenia.3

Możliwość uzyskania promocyjnego rabatu 50% na atrakcyjne pakiety wyposażenia w nowych kombajnach CLAAS.

365FarmNet Crop View do kombajnów LEXION za
1 zł.4

Roczny dostęp do modułu CLAAS Crop View w oprogramowaniu 365FarmNet, który pozwala monitorować aktualny stan rozwoju roślin na polu oraz samodzielnie tworzyć mapki aplikacyjne zmiennego wysiewu nasion i nawozów.

Sprawdź szczegóły: https://www.365farmnet.com/pl/produkty/moduly/crop-view/

Oddaj stary, odbierz nowy.

Rozliczenie maszyny używanej jako wpłaty własnej na nową maszynę CLAAS dopasowaną do własnych zapotrzebowań gospodarstwa, która będzie gotowa do pracy w czasie następnych żniw.

Skontaktuj się z nami, chętnie przedstawimy szczegóły oferty. Zadzwoń do nas i zgłoś chęć rozmowy z naszym przedstawicielem +48 732 082 565.

https://www.claas.pl/zakup-finansowanie/promocje-sprzedazy/przedsmak-2023

1 Rabat dotyczy płatności w miesiącach: wrzesień 7%, październik 6%, listopad 5%, grudzień 4%. 
2 Oferta obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS FINANCIAL SERVICES SAS  SPÓŁKA AKCYJNA UPROSZCZONA ODDZIAŁ W POLSCE („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 0% na 2 lata przy spełnieniu obowiązku uiszczenia przez klienta wymaganego wkładu własnego  oraz dodatkowo z uwzględnieniem możliwości finansowania V AT do 4 miesięcy . Raty płatne będą miesięcznie lub kwartalne. Opłata manipulacyjna wynosi 0,5% wartości netto maszyny . Oferta dotyczy nowych  kombajnów marki CLAAS i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. CFS informuje, że przyjęta do kalkulacji oferty stała  stopa procentowa oparta jest na kosztach pozyskania funduszy, które zostały skalkulowane dla oferty promocyjnej na podstawie danych aktualnych na dzień 19.08.2022. CFS zastrzega, że warunki oferty i przyjęta  stała stopa procentowana mogą podlegać aktualizacji w sytuacji, w której koszty pozyskania funduszy przez CFS wzrosną po dacie wskazanej powyżej, ale w trakcie obowiązywania promocji. Niniejsza oferta nie  stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 30 września 2022 roku.  CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia promocji. Oferta jest ważna pod warunkiem (i) niezwłocznego dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania  wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania), (ii) wydania  przez CFS pozytywnej decyzji o przyznaniu finansowania oraz (iii) podpisania przez klienta umowy o finansowanie oraz uiszczenia wkładu własnego najpóźniej do 30 września 2022 roku. Finalne warunki finansowania  mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie  o finansowanie. Szczegóły oferty można uzyskać u autoryzowanych dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. 
3 Rabaty na wyposażenie mogą się różnić w zależności od modelu  kombajnu CLAAS i ich dostępności. Promocja obowiązuje od 1.09.2022 do 31.12.2022. 
4 Roczny bezpłatny dostęp do modułu 365FarmNet Crop View w oprogramowaniu 365FarmNet wiąże się z wdrożeniem  oprogramowania przez zespół 365FarmNet Polska – pełna usługa obejmuje założenie darmowego konta, wprowadzanie pól i udostępnienia modułu 365FarmNet Crop View na koncie użytkownika.  Szczegóły u autoryzowanych Dealerów CLAAS oraz w regulaminie. Oferta ważna do 31.12.2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EnglishPolish